Lublin Stomatolog Dentysta Profilaktyka Chirurgia Protetyka - Technologie stomatologiczne
Umów się na wizytę telefonicznie +48 669 681 007 lub online
ikonka facebook
zdrowe zębyprotetykaortodoncjaimplantywybielanie zębów
Implanty, korony, mosty, licówki!
Zdrowe zęby, Piękny uśmiech to Prima-Dent

Wyposażenie

Najnowocześniejsze światowe technologie stomatologiczne

W gabinecie Prima-Dent dokładamy wszelkich starań, aby jakość naszych usług była na najwyższym poziomie, dlatego do przeprowadzania zabiegów wykorzystujemy najnowocześniejsze światowe technologie stomatologiczne.

Na bieżąco śledzimy najnowsze trendy i zaopatrujemy gabinet w najnowocześniejszy sprzęt, aby leczenie naszych Pacjentów przebiegało komfortowo i bezpiecznie.

1.unity-stomatologiczne1. Najnowocześniejsze unity stomatologiczne

Do Państwa dyspozycji mamy najnowszej generacji unity stomatologiczne firmy Anthos.

Unity sa kompleksowo wyposażone aby praca na nich była szybsza i przyjemniejsza dla pacjenta.

2. Mikroskop oraz systemy endodontyczne
Umożliwia dostrzeżenie szczegółów niewidocznych podczas tradycyjnego leczenia endodontycznego.

Praktyka nasza dysponuje najnowszej generacji mikroskopem stomatologicznym niemieckiej firmy Kaps.

3. Mikrosilniki chirurgiczne i implantologiczne

EMS Endo Master – zintegrowany z endometrem mikrosilnik endodontyczny do opracowywania mechanicznego kanałów z użyciem narzędzi NiTi.

Piezon Master EMS – System Endo oraz Re-endo umożliwiające ultradźwiękowe opracowywanie kanałów, urządzenie niezastąpione w powtórnym leczeniu kanałowym.

Implantmed – Najnowszy silnik implantologiczny firmy W&H, dzięki wewnętrznemu chłodzeniu wierteł roztworem soli fizjologicznej, zabiegi implantologiczne oraz ekstrakcje chirurgiczne nie wiążą się z powikłanym gojeniem oraz są bezbolesne.

4. Radiografia cyfrowa
Nasza klinika stawia na nowoczesność ale i wygodę oraz zadowolenie pacjenta. Radiologia cyfrowa to przede wszystkim redukcja dawek promieniowania do minimum. Oprócz tego przewagą radiologii cyfrowej nad analogową jest to, że obraz można dowolnie zmienić (np. powiększyć, wyostrzyć, zrobić pozytyw i negatyw, zmienić kontrast ). Pozwala to na ogromną precyzję w diagnostyce.

5. Kamera wewnątrzustna
Lekarz stomatolog za pomocą lusterka nie zawsze może dokładnie sprawdzić stan zębów. W takiej sytuacji niezwykle przydatna jest kamera wewnątrzustna – pomocna jest zarówno w diagnostyce, jak i np. w skomplikowanym leczeniu kanałowym. Możemy ją także wykorzystywać zamiast rentgena – to jeden z lepszych sposobów wykrywania ubytków, które tworzą się na powierzchniach stycznych (między zębami).

Ponad to pacjent na monitorze może na bieżąco obserwować pracę lekarza, a po skończonej wizycie dostaje wydruk ze zdjęciem zębów, co pozwala na porównywanie ich stanu przy następnych wizytach.

6. Lupy zabiegowe
W dobie szybkiego rozwoju stomatologii, w obliczu wzrostu wymagań i oczekiwań pacjentów, stosowanie systemów powiększających staje się w dzisiejszych czasach niemal koniecznością.
Specjalistyczne lupy pozwalają na dokładniejsze widzenie pola zabiegu, a co za tym idzie bardziej precyzyjną pracę naszych lekarzy.

7. Piaskarki EMS
Piaskowanie polega na usunięciu z powierzchni zębów osadów i powierzchniowych przebarwień po kawie, herbacie czy papierosach. Za pomocą piaskarki lekarz kieruje na powierzchnię zębów strumień specjalnego piasku stomatologicznego pod dużym ciśnieniem. Piaskowanie najczęściej stanowi uzupełnienie skalingu zębów, ale może tez stanowić oddzielny zabieg.

KLINIKA IMPLANTOLOGII I STOMATOLOGII ESTETYCZNEJ
GABINET STOMATOLOGICZNY 20-554 Lublin ul. Ułanów 7
Umów się na wizytę telefonicznie +48 669 681 007 lub online
powrót do góry strony