Klinika Implantologii i Stomatologii Estetycznej w Lublinie

Stomatolog Lublin

Szukaj

Zadzwoń
tel: 669 681 007 tel: 81 527 41 71

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 8.00-19.00

RADIOLOGIA


Wykonujemy wszystkie badania radiologiczne niezbędne w radiologii stomatologicznej!!!

Radwizjografia
Radiowizjografia to nowoczesna metoda wykonywania cyfrowych zdjęć rentgenowskich. Jest nieocenionym wsparciem dla lekarza stomatologa – dzięki niej lekarz szybko i z dużą precyzją jest w stanie zdiagnozować przyczynę stanu chorobowego w jamie ustnej i zaproponować najskuteczniejsze metody leczenia. Diagnostyka jest bezbolesna, szybka i niezwkle precyzyjna. Zredukowana dawka promieniowania pozwala na zastosowanie także u dzieci i kobiet w ciąży.

Tomograf – wyjątkowa wizualizacja dla najbardziej wymagających wyników

Klinika dysponuje tomografem ACTEON X-MIND TRIUM z cefalostatem
Aparat pozwala na wykonywanie panoramicznych zdjęć stomatologicznych, z możliwością aktualizacji do 3D (CBCT) i/lub cefalometrii, ma pełen zakres wielkości FOV umożliwiający badania 2D i 3D.  Tomograf X-MIND® TRIUM jest wyposażony w algorytm pobierania zdjęć i rekonstrukcji zapewniający idealnie jednorodne i wysokiej jakości obrazy na wszystkich osiach wizualizacji.

tomograf-x-mind-trium-m

Oprogramowanie ICX – Magellan
Dzięki oprogramowaniu ICX-Magellan wprowadziliśmy innowacyjne podejście do cyfrowego planowania i wykonywania atraumatycznych zabiegów implantologicznych.  Praca z wykorzystaniem oprogramowania to gwarancja precyzyjnego i bezpiecznego planowania procesu implantacji i wizualizacji przewidywalnych efektów klinicznych,

Skanery wewnątrzustne


Posiadamy także dwa skanery wewnątrzustne iTero wykorzystwane głównie przy leczeniu INVISALIGN – to dzięki nim, w zaledwie kilku minut uzyskujemy wirtualny wycisk oraz skaner Sirona CEREC Omnicam 2.0. wykonujący kompletne, precyzyjne skany 3D, które są wyświetlane natychmiast.

skaner-itero